سئو، افزایش بازدید کننده

افزایش بازدید کننده، مهم ترین هدف مدیران سایت ها

یکی از هدف های مهم مدیران تمامی سایت ها افزایش بازدید کننده برای سایت شان می باشد؛ چراکه با افزایش بازدید سایت به دلیل جذب مشتریان بیش تر به سمت سایت، رونق کسب و کار آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. شرکت آی تی کاو با ارائه نمودن خدمات تبلیغات کلیکی قادر خواهد بود شرایط مناسبی را برای افزایش بازدید سایت شما فراهم آورده، در کوتاه ترین زمان ممکن باعث بهبود رنک الکسای سایت شما شود.

خرید ورودی گوگل یکی از بهترین راه های افزایش ورودی گوگل برای سایت شما می باشد که در حقیقت سبب بهبود جایگاه سایت شما در جستجوی گوگل خواهد شد و در نتیجه افزایش بازدید جستجوی گوگل را برای سایت شما به همراه خواهد داشت.

از آن جایی که سئو تخصص متخصصین شرکت ما می باشد، شرکت آی تی کاو با ارائه ی خدمات بهینه سازی و سئوی سایت زیر نظر متخصص سئوی گوگل به صورت تضمینی و ماندگار در خدمت شماست.

افزایش بازدید کننده سایت به صورت مستقیم

بازدید مستقیم از وب سایت و یا همان دارا بودن بازدید کننده واقعی، روشی است کاملا مناسب که هم موجب بهبود رنک الکسای سایت می شود، هم به صورت کاملا طبیعی افزایش ورودی گوگل برای سایت شما را موجب خواهد شد، همچنین از آن جایی که یکی روش های تأثیرگذار در نتایج گوگل که به صورت مستقیم در رتبه ی وب سایت شما مؤثر می باشد، افزایش اعتبار سایت در گوگل با حفظ تمام فاکتور های رضایت کاربران سایت محسوب می شود، بازدید مستقیم از وب سایت موضوعی است بسیار مهم و با اهمیت.

یکی از شاخص های مهم و برجسته در سطح کل دامنه ی سایت شما، وجود بازدید کننده واقعی است، به این معنی که میزان بازدید از سایت تان که در واقع نشان از میزان شناخته شده بودن و برند بودن سایت تان دارد، بسیار مهم است، به این شکل که هر قدر بازدید مستقیم از وب سایت شما واقعی باشد و میزان دفع کاربر نیز پایین بوده، تعداد مناسب کلیک بر روی لینک های داخلی سایت، page view و مراجعه ی دوباره ی کاربران به سایت (تعداد کاربران وفادار) بیش تر باشد، اعتبار سایت شما نزد گوگل بالاتر تر خواهد رفت؛ چراکه گوگل از این راه متوجه می شود سایت شما علاوه بر استفاده از تبلیغات کلیکی، نزد کاربران فضای مجازی نیز شناخته شده است.

افزایش بازدید کننده سایت، جایگاه بهتر در گوگل

مبحث بازدید سایت یکی از عامل های مهم در سئو و بهینه سازی سایت می باشد، به این معنی که سایت شما با میزان افزایش بازدید کننده، جایگاه بهتری در گوگل پیدا خواهد کرد، البته توجه به این نکته مهم می باشد که از نظر سایت گوگل بازدیدی دارای اهمیت و مفید می باشد که توسط بازدید کننده واقعی انجام گرفته باشد، یعنی کاربری که ورود او به سایت شما با یک آی پی منحصر به فرد بوده، بیش تر از 100 ثانیه در سایت شما ماندگار باشد.

در واقع یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران سایت های مختلف، وب مسترها، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی این است که وب سایت آن ها دارای رتبه ی بهتری در سایت گوگل شود، بنابراین چنانچه مایل به بهبود رنک الکسای سایت خود و ارتقای جایگاه آن در گوگل می باشید، می توانید رتبه ی سایت خود را با افزایش بازدید کننده به وسیله ی خرید بازدید کننده واقعی بهبود ببخشید، البته راه های دیگری نیز برای بهبود رنک الکسای سایت شما وجود دارد که برای آگاهی از آن ها می توانید از مشاوره با متخصصان ما بهره مند شوید.

افزایش ورودی گوگل فاکتور مهم دریافت رتبه در گوگل

یکی از مهم ترین فاکتورها برای به دست آوردن رتبه ی بهتر در موتور جستجوگر گوگل افزایش ورودی گوگل می باشد، و در واقع این عامل برای ابزارهای گوگل اعم از گوگل وب مستر و گوگل آنالیز به راحتی قابل رصد شدن است، در همین راستا شما با خرید ورودی گوگل از سایت آی تی کاو این امکان برای تان فراهم می شود که یک بازدید کننده واقعی با داشتن یک آی پی مشخص در هر 24 ساعت یک بار و به اندازه ی مدت زمان دلخواه شما از طریق موتور جستجوگر گوگل از سایت شما بازدید خواهد کرد، این امر رتبه ی خوبی در سایت گوگل برای شما ایجاد خواهد نمود و تمامی این آمارها به طور کامل در ابزارهای آنالیز گوگل رصد خواهند شد.

بازدید از یک وب سایت هم می تواند مستقیم مثلا با وارد کردن آدرس خود سایت باشد و هم می تواند از راه جستجو در سایت گوگل یعنی از طریق ورودی گوگل انجام بگیرد. بازدید ورودی گوگل همان طور که گفته شد یعنی بازدیدهایی که از طریق جستجوی کلمه ی کلیدی (محصولات، خدمات و امکانات شما) در سایت گوگل انجام می شود، که البته این عامل مهم در همگی امکانات آنالیز سئوی سایت گوگل وجود دارد. این مورد مهم همان امکانی است که شرکت آی تی کاو به شما ارائه خواهد داد.

سئو و گوشی های هوشمند

از ماه نوامبر سال 2016 گوگل طبق یک اطلاعیه و با توجه به آمار انتشار یافته در رابطه با استفاده ی کاربران از تلفن همراه اعلام کرد که از این به بعد خزنده ی گوگل به شکل Mobile-first indexing فعالیت خواهد کرد، به این صورت که خزنده ی گوگل در درجه ی اول نسخه ی موبایلی یک وب سایت را بررسی می کند و در واقع آن را ملاک ارزش گذاری برای سایت قرار می دهد؛ مثلا اگر قسمتی از اطلاعات صفحه ای از یک سایت در موبایل نمایش داده نشود، ملاک گوگل همین نسخه ی موبایلی سایت می باشد و نسخه ی دسکتاپ سایت منظور نمی گردد، بالطبع هر قدر افزایش بازدید کننده برای سایت از طریق گوشی های هوشمند انجام گیرد، گوگل نیز سایت شما را محبوب تر در نظر خواهد گرفت، و این عامل همان امکانی می باشد که شرکت آی تی کاو برای شما فراهم نموده است.

مزایای طرح های شرکت آی تی کاو برای افزایش بازدید کننده

داشتن امکان سفارش نوع پلتفرم

شما می توانید مشخص نمایید که نوع پلتفرم بازدید کننده های سایت تان مثلا بازدید کننده های دسکتاپ باشند و یا موبایل و یا حتی این امکان برای تان مهیاست که به شکل درصدی سفارش خود را مطرح نمایید.

بازدید با آی پی منحصر به فرد

هر لینک سایت شما فقط با یک آی پی منحصر به فرد بازدید خواهد شد.

جستجو و ورودی گوگل بر طبق نرخ 79 تومان

نرخ جستجو و ورودی گوگل بر طبق میانگین 20 ثانیه ماندگاری و توقف در سایت محاسبه خواهد شد.

عدم وجود بازدید پاپ آپ ( Pop Up)

به بازدیدهای پاپ آپ ( Pop Up) جریمه های سنگینی تعلق می گیرد.

کاهش بانس ریت

با ایجاد بازدیدهای تو در تو و بر طبق سفارش انجام شده، بانس ریت بسیار پایین ایجاد خواهد گردید.

 • برآورد هزینه بر طبق ورودی گوگل آنالیتیکس

هزینه ی دریافتی فقط در ازای ورودی کاربرانی خواهد بود که گوگل آنالیتیکس ثبت خواهد کرد و نه هیچ گزارش دیگری.

افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم

همواره امکان بازدید مستقیم سایت برای همگی کاربران وجود خواهد داشت.

انتخاب کلید واژه ها

امکان انتخاب کلید واژه ها برای شما وجود دارد.

سئو، افزایش بازدید کننده

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization می باشد. بهبود رتبه و بالا بردن جایگاه سایت در گوگل از اهداف سئو به شمار می آیند. سئو سایت ( SITE SEO ) و خدمات بهینه سازی  ( optimization )سایت باعث بهبود رتبه ی سایت در گوگل و بهبود رنک الکسا شده، افزایش بازدید سایت را چندین برابر می کند. بهینه سازی سایت برای گوگل که در اصطلاح به آن سئو (SEO) گفته می شود، فرآیند کاملا پیچیده ای است که سبب افزایش بازدید کننده شده، برای انجام آن به یک سئوکار و در واقع به یک متخصص حرفه ای سئو نیاز می باشد تا علاوه بر داشتن آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل، مهارت کافی و تجربه های لازم در این زمینه را نیز به حد کافی دارا باشد.

خدمات سئو سایت شرکت آی تی کاو برای افزایش بازدید کننده

چنانچه انجام پروژه ی سئو سایت خود را به شرکت آیتی کاو بسپارید، چه خدماتی برای سایت شما انجام خواهد شد؟

 • انجام بررسی اولیه ی سئو سایت
 • انجام بررسی میزان سختی کلمات
 • بررسی جایگاه کنونی کلمات کلیدی
 • تعیین زمان و هزینه ی انجام پروژه
 • پیشنهاد محتوا و یا تولید محتوای پیشنهاد شده
 • بررسی وضعیت سئوی محتوا ( بررسی نقاط ضعف و قوت آن)
 • مقایسه نمودن وضعیت سایت شما با چند رقیب
 • تجزیه و تحلیل لینک بیلدینگ رقبای سایت شما
 • پیشنهاد دادن کلمات کلیدی مناسب

در این مرحله متخصصین شرکت ما گزارش های اولیه ی سئو را آماده کرده، به شما ارائه می دهند، این گزارش های اولیه بررسی وضعیت فعلی شما را شامل می شود.

«با لبخند گوگل به شما، شاهد لبخند بازار نیز خواهید بود.»

سئو، فرآیند پیچیده ی افزایش بازدید کننده

سئو را می شود مجموعه ای دانست متشکل از روش هایی برای تغییر استراتژیک وب سایت ها، که این فرآیند پیچیده مهم ترین عوامل در ارتباط با صفحات وب سایت ها و بالا بردن اهمیت این صفحات در نتایج جستجوی گوگل را مطرح می نماید. سئو یک فرآیند ساده نیست که به سادگی انجام گیرد زیرا احتیاج به دانش بالا، دانستن علوم پیش زمینه ای و حوصله و صبر زیاد دارد.

رابطه ی موتورهای جستجو و افزایش بازدید کننده برای سایت

غیر قابل پیش بینی بودن موتورهای جستجو به دلیل تغییر همیشگی الگوریتم های رتبه بندی شان سبب می شود که مهندسین سئو همواره در صدد به روز نگه داشتن اطلاعات خود باشند. بهینه سازی صفحات وب به این معناست که سایت شما بالاترین امتیاز را در نتایج یک موتور جستجوی بزرگی مانند گوگل به دست بیاورد. این موضوع زمانی اهمیت خود را پیدا می کند که اکثر کاربران فضای مجازی برای پیدا کردن مطالب، خدمات و محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو استفاده می نمایند، که البته بیش تر جستجوها در ایران از راه جستجوگر گوگل انجام می پذیرد.

به عنوان مثال بیش تر کاربران در گوگل فقط صفحات اول و دوم جستجوها را نگاه می کنند و به صفحات دیگر توجهی ندارند، به همین دلیل قرار گرفتن سایت شما در سه صفحه ی اول نتایج جستجو برای برخورداری از ترافیک بالا از جانب موتورهای جستجو به خصوص گوگل کاملا لازم است و همین امر به راحتی باعث افزایش بازدید کننده برای سایت شما خواهد شد.

بهینه سازی موتور جستجو برای افزایش بازدید کننده برای سایت

دانش بهینه سازی موتور جستجو در مورد هر روش فنی ای که مورد پسند موتورهای جستجو می باشد، مطالعه می کند؛ مواردی مثل: تگ ها و مت تگ ها، عنوان مناسب برای صفحه، کلمات و عبارات کلیدی، توضیحات مناسب درباره ی سایت و هر محتوایی که مفید بوده، ارزش جستجو کردن کاربران را داشته باشد.

پیگیری نمودن تمامی تغییرات عملکرد در داخل موتورهای جستجو یکی از کارهایی است که متخصصین بهینه سازی موتورهای جستجو موظف به انجام آن هستند، تا بتوانند بر اساس این گونه تغییرات صفحات وب سایت را بهینه سازند و به همین دلیل این متخصصین همگام با این تغییرات در موتورهای جستجوی مختلف پیش رفته، تابع این موتورهای جستجو می باشند.

با توجه به مطالب گفته شده، زمانی که شما برای طراحی وب سایت خود یک طراح انتخاب می نمایید باید در رابطه با بهینه سازی سایت برای افزایش بازدید کننده برای سایت خود از او سؤال بپرسید و همچنین از او بخواهید که برای موتورهای جستجو صفحات وب سایت شما را  بهینه نماید و در واقع بر اساس اصول موتورهای جستجو تمامی صفحات وب سایت شما را طراحی کند، به طور قطع این روش کاری بسیار معقول تر، منطقی تر و آسان تر خواهد بود و در اصل در همان مرتبه ی اول که سایت شما بر روی وب قرار بگیرد برای موتورهای جستجو نیز بهینه و مطلوب می باشد.

اهداف سئو SEO

هدف سئو کمک به وب سایت ها می باشد تا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات google-ranks کلیدی وارد شده به وسیله ی کاربران فضای مجازی موقعیت بالایی را بدست بیاورند که در نهایت افزایش بازدید کننده برای سایت را به همراه خواهد داشت.

به نمایش درآمدن بیش ترین صفحات مرتبط با جستجوی انجام شده در موتورهای جستجو مزیت های زیادی را چه برای کاربر و چه برای موتور جستجو به همراه خواهد داشت؛ چراکه با این روش علاوه بر این که کاربران می توانند بیش ترین نتایج مرتبط با موضوع جستجو شده را پیدا کنند، موتور جستجو نیز قابل اطمینان خواهد شد چون الگوریتم آن موتور جستجو بیش ترین صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر را نشان می‌دهد.

اهداف سئو را به طور کلی می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • در افزایش بازدید سایت بسیار تأثیرگذار است.
 • برند ایجاد می نماید.
 • باعث افزایش ترافیک سایت می شود.
 • باعث بهتر شدن رتبه ی وب سایت در صفحه ی نتایج موتور جستجو می شود.
 • باعث بالا رفتن میزان فروش محصولات می شود.
 • برای تبلیغات از بهترین ابزار به حساب می آید.

آیا وب سایت شما به سئو نیاز دارد؟

همگی شرکت هایی که در مسیر تجارت و رشد روز افزون و بالا رفتن از پله های موفقیت سعی و تلاش می کنند، برای موتورهای جستجو باید صفحات وب سایت خود را بهینه سازی نمایند تا دارای افزایش بازدید کننده برای سایت خود شوند، به همین منظور جذب نمودن کاربران اینترنتی و مورد توجه قرار گرفتن توسط آن ها، هدف اصلی و طلایی یک وب سایت محسوب می شود، و مطالعات نیز نشان دهنده ی این مطلب می باشد که بیش تر از 97 درصد کاربران اینترنتی در موتورهای جستجو وب سایت های مورد نظر خود را پیدا کرده اند.

چنانچه شرکت شما مایل به ساختن یک وب سایت جدید و یا به روز رسانی کردن وب سایت پیشین خود می باشد، بایستی این نکته را مد نظر خود داشته باشد که حتما سئو را برای پیشرفت کار خود در الویت قرار بدهد. این نکته را در نظر بگیرید که سئو وب سایت شما، خدمات و محصولات شما را به دنیای گسترده ی اینترنت و تعداد بیشمار کاربران فضای مجازی شناسانده، سایت تان را در بالاترین رتبه ها و جایگاه قرار خواهد داد و در نهایت افزایش بازدید کننده برای سایت تان را موجب می شود.

رفتارهای متفاوت موتورهای جستجو در افزایش بازدید کننده برای سایت

موتورهای جستجو توسط نرم افزاری با عنوان نرم افزار خزندگی (عنکبوت) صفحات مختلف وب را پیدا کرده، سپس فهرست بندی می کنند. همه ی نرم افزارهای خزندگی متأسفانه به یک شکل کار نمی کنند، مثلا چنانچه امتیاز صفحه ی وب سایت شما برای یکی از موتورهای جستجو بالا باشد، این امکان وجود دارد که در موتورهای جستجوی دیگر به این صورت نباشد، بنابراین یکی از کارهایی که توسط متخصصین بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می گیرد، پیگیری نمودن تمامی تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجوی مختلف می باشد.

سئو قادر خواهد بود تا براى گوگل و هر موتور جستجوگر دیگرى وب سایت شما را دارای جذابیت لازم نماید، ساختار آنرا مطابق با میل موتورهای جستجوگر اصلاح کند، و قابلیت هاى موجود در وب سایت را به خوبى عرضه نماید، به صورتی که وب سایت شما بتواند در میان وب سایت هاى دیگر در جایگاه بالاتری قرار بگیرد. از آن جایی که موتورهاى جستجوگر قابل خریدن نمی باشند و بالطبع شما نیز نمى توانید رتبه اى که مورد پسندتان است براى سایت خود بخرید، باید رتبه های بالا را به چنگ بیاورید و به صورت همیشگی و مداوم براى حفظ رتبه ی وب سایت خود تلاش بسیار کنید، ولی حسن موتورهای جستجوگر در این می باشد که آن ها متقاعد شدنى هستند، به این معنی که شما با دانستن اصول و قواعد موجود برای موتورهای جستجوگر، به راحتی مى توانید به زبانى مشترک با آنها برسید، و چنانچه توانستید به این زبان مشترک دست پیدا کنید، درست در همان زمان است که سایت شما قادر خواهد بود حتی در صدر نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر مشاهده شود؛ این رتبه ها را رتبه های طبیعی (عادی) موتورهای جستجوگر می نامند.